“Мірад” працює на ринку сантехніки та керамічної плитки ось уже більше 25 років. З перших днів існування, ми обрали надзвичайно зручну для кінцевого споживача стратегію: «Мірад» є дилером польського виробника першокласної сантехніки LAVEO, та чотирьох провідних заводів-виробників керамічної плитки: Paradyż, Cersanit, Cerrad, Opoczno та Keramin. Неодноразово компанію “Мірад” визнавали кращим в Україні дилером цих визнаних виробників. А таке відзначення — це не просто слова подяки, а насамперед можливість для кінцевого споживача купувати якісну продукцію європейського рівня за цінами завода-виробника.

Колектив нашої компанії постійно тримає руку на пульсі найсучасніших новинок європейського ринку керамічної плитки та сантехніки. А отже, тут завжди можна придбати різні види керамічної плитки сучасного дизайну (матову, глянцеву, рельєфну; для кухні, вітальні, ванної кімнати); широкий асортимент сантехніки (ванни й душові кабіни різних форм, меблі для ванної, умивальники, унітази, біде, акрилові піддони, бойлери тощо); сухі будівельні суміші та супутні матеріали для ремонту та облаштування помешкання (клей, пісок, цемент, шпаклівка) тощо.

Як і кожне успішне підприємство з історією, ми не стоїмо на місці, а прагнемо розвиватись, виходити на нові рівні обслуговування споживача, гнучко реагуючи на потреби ринку. Ми сповідуємо індивідуальний підхід до клієнта та намагаємося задовольнити усі його побажання та вимоги. Ми не прагнемо “продати” Вам плитку, ми радемо те, в чому впевнені на 100%, те, що буде радувати ваш погляд довгі роки. Так, ми не схожі на інших і саме тому Вам варто прийти і переконатися у цьому самостійно!

Літом 2015 року було відкрито гуртові склади, які ще більше покращили рівень сервісу та логістики для усіх наших клієнтів! Це абсолютно новий крок для нас.

До наших послуг звертаються як і звичайні покупці, так і архітектори, дизайнери, великі будівельні компанії. А порадити споживачам продавці салонів-магазинів «Атіта» та «Мірад» мають що: у нас постійно діють надзвичайно привабливі акційні пропозиції, у тому числі й на нові колекції. А окремі товари можна придбати взагалі нижче собівартості! Крім того, всі продавці-консультанти Атіти і Міраду запропонують клієнтам безкоштовну розробку 3D проекту дизайну помешкання з використанням продукції салону-магазину. Тобто безпосередньо на місці ви маєте змогу побачити на моніторі комп’ютера, як виглядатиме ваша майбутня кімната, оздоблена вишуканою керамічною плиткою та якісною сантехнікою.

«Сто бажань і сто порад в магазинах від Мірад»