Якщо не вживати професійну лексику маркетингу - це спосіб доставки товару до кінцевого споживача. В недалекому минулому це було надскладне завдання, адже служб доставки, які можуть обслуговувати та надавати якісний сервіс майже не було. А можливості для доставки товару в будь-яку точку України мали одиниці компаній.

Сьогодні можливості для дистрибуції виросли в рази!

МПП фірма «Мірад» — одна з провідних українських компаній, яка пропонує керамічну плитку від світових виробників. Наша основна мета — забезпечення клієнтів продукцією, яка буде конкурентноспроможна та виділятиметься особливою якістю на ринку. Довготривала співпраця із світовими виробниками керамічної плитки та сантехніки робить можливим професійний підхід на всіх етапах: від вибору плитки до її доставки кінцевому споживачу. Ми співпрацюємо з національними логістичними операторами, що покривають усі міста, райони та селища. Тепер замовивши товари у нас ви можете не перейматися за те, як вона потрапить до вас. Від 1 до 5 днів-саме такий час потрібний для того, щоб доставити товар навіть у найвіддаленіші куточки України.

Керамічна плитка досить вимогливий товар для транспортування. Наші співробітники вантажать плитку лише на палети, що унеможливлює деформацію чи пошкодження продукту. Ми не лише упаковуємо керамічну плитку за всіма Європейськими стандартами, а й страхуємо усі замовлення, що убезпечує вас від будь-яких ризиків.Ми впевнені, що купуючи товари в нас ви будете не лише задоволені якістю та зовнішнім виглядом товару, а й будете приємно вражені нашою дистрибуцією, яка удосконалюється для задоволення потреб споживачів!

Наша компанія є офіційним дилером п'яти українських та європейських заводів: Ceramica Peradyz, Cerrad, Cersanit, Opochno та Keramin, а також дилером польського виробника сантехніки високої якості LAVEO. Продукцію саме цих заводів можна купити у наших магазинах «Атіта» та «Мірад» та гуртових відділах за найкращими цінами! Для усіх гуртових клієнтів діє гнучка система знижок, яка на пряму залежить від об’єму замовлень. Це робить співпрацю для клієнтів ще більш вигідною. Для постійних клієнтів компанії «Мірад» можлива відтермінування платежу.


Керамічна плитка

Зона обслуговування: Рівненська, Волинська, Львівська, Тернопільська, Івано-Франківська, Хмельницька, Закарпатська, Чернівецька, Київська області та м.Київ.

Прізвище, ім’я менеджера Телефон Пошта
Карпюк Роман (068) 641-68-44 karpyuk1995@ukr.net
Карпюк Андрій (068) 641-64-22 andrejmirad@gmail.com

Зона обслуговування: Житомирська, Вінницька області.


Прізвище, ім’я менеджера Телефон Пошта
Малиновський Олександр (097) 414-80-38 (050) 375-13-99 ztmirad@gmail.com

Сантехніка

Прізвище, ім’я менеджера Телефон Пошта
Раєвський Анатолій (098) 486-31-76 atita.santehnika@gmail.com